Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

NAUJIENOS

Multimodalinio negabaritinio krovinio pervežimas iš Europos į Uzbekistaną

2017/04/18

 

sacmi (2)

 

Įmonių grupė „Autoverslas“  klientams siūlo sudėtingą logistikos paslaugų paketą tiek daliniams, tiek dideliems kroviniams. Š.m. balandžio mėn. įvykdytas negabaritinio krovinio – glazūruotų keraminių plytelių gamybos linija 81 tūkstančio tonų svorio – multimodalinis pervežimas. Krovinių gabenimo maršrutas iš gamintojo Italijoje sausumos keliais, į Lietuvą jūra, nuo Lietuvos uosto iki galutinio gavėjo Uzbekistano geležinkeliu. Multimodalinis transportas leidžia greitai ir ekonomiškai pristatyti prekes, žymiai sutrumpinti pristatymo laiką.

 

 

 

 

 

 

Dalyvavimas forume Supply Chain Leadership Varšuvoje

2018/03/15

IMG-4039

Šių metų kovo 05-07 d.d. įmonių grupė AUTOVERSLAS siekdama sėkmingos plėtros ir veiklos efektyvumo, teikiant bendrųjų krovinių ir automobilių logistikos paslaugas, dalyvavo Supply Chain Leadership forume Varšuvoje. Forumo organizatoriai MANUCORE jau daug metų organizuoja renginius aukšto lygio pramonės grandų vadovams.

Daugiau info www.manucore.com

 

Džiaugiamės galėdami pasidalinti su klientais ir partneriais naujiena, kad net 2 AUTOVERSLAS grupės imonių – UAB Autoverslo logistika ir UAB Autoverslo transportas, Rekvizitai.lt duomenimis 2017 metais patenka tarp 5% patikimiausių ir ekonomiškai stabilių Lietuvos TOP ĮMONIŲ 2017.

2017/12/01

 

Toks verslo stabilumo įvertinimas parodo, kad įmonės plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

TOP ĮMONĖS 2017 – tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus: įmonės, įkurtos prieš du ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabili ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2017 pusmetį buvo didesnis nei 500 Eur.

 

Top_logo_blue_RGB

 

Forma

Inga Sinkevičienė

UAB „AUTOVERSLAS“

Pardavimo vadovė

+370 687 74 656 i.sinkeviciene@autoverslas.lt

Susisiekime

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės