Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

NAUJIENOS

Džiaugiamės galėdami pasidalinti su klientais ir partneriais naujiena, kad net 2 AUTOVERSLAS grupės imonių – UAB Autoverslo logistika ir UAB Autoverslo transportas, Rekvizitai.lt duomenimis 2017 metais patenka tarp 5% patikimiausių ir ekonomiškai stabilių Lietuvos TOP ĮMONIŲ 2017.

2017/12/01

 

Toks verslo stabilumo įvertinimas parodo, kad įmonės plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

TOP ĮMONĖS 2017 – tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus: įmonės, įkurtos prieš du ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabili ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2017 pusmetį buvo didesnis nei 500 Eur.

 

Top_logo_blue_RGB

 

UAB „AUTOVERSLAS“ dalyvavimas transporto parodoje Lenkijoje „TransPoland 2017“

Varsuva

2017/11/20

Š.m. lapkričio 8-10 dienomis Lenkijoje sostinės Varšuvos parodų centre „EXPO XXI“ įvyko Lenkijos transporto industrijos įvykis – paroda „TransPoland 2017“. Komanda „Autoverslas“ supažindino potencialius pirkėjus su įmonės infrastruktūra ir teikiančiomis paslaugomis, užmezgė naujus kontaktus.

„Transpoland“ – tai specializuotas B2B renginys. Ši paroda, tai puiki proga visiems lankytojams susipažinti su naujausiais produktais ir technologijomis, savo srities profesionalams panaudoti sukauptas žinias ir įgyti naujų. Parodoje eksponuojama: intermodalinis transportas (konteineriai ir kroviniai, transportavimo parkas, kėlimo ir sandėliavimo technika, uostai ir terminalai, vežėjai); kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportavimas; krovinių ekspedijavimas, produkcija geležinkeliams ir aikštelėms, sandėliavimas ir vidinis transportavimas.

2017-ųjų metų parodos lankytojai: transporto, krovinių ekspedijavimo, logistikos atstovai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai ir distributoriai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, muitinės, mokesčių, draudimo, finansų, sandėliavimo institucijų atstovai ir pan.

Parodą aplankė 6050 lankytojų iš 34 pasaulio šalių, net 60% iš jų profesionalai. Savo produkciją, paslaugas parodoje pristatė 190 dalyvių iš 36 pasaulio šalių.

Moderniausias logistikos centras Baltijos šalyse atšventė 10-mečio jubiliejų

2017/09/21

 

Cut

 

UAB „Autoverslas“ Vievio logistikos centras paminėjo savo veiklos 10-mečio jubiliejų. Per šį laikotarpį, nuoseklių investicijų dėka bei organizuojant veiklą pagal didžiausių pasaulyje automobilių gamintojų reikalavimus centras buvo pripažintas moderniausiu Baltijos šalyse.

Renginio svečiai į logistikos centrą iš Vilniaus geležinkelio stoties atvyko traukiniu, pasinaudojant naujai nutiesta geležinkelio atšaka, vedančia į pačią centro teritoriją. Atvykstančius svečius pasitiko Vievio meno mokyklos auklėtiniai, kurie tradiciškai atriedantį traukinį pasitiko su Maršu bei tolimesnį renginį papuošė akordeono ir saksofono natomis.

Sveikindamas 10-mečio jubiliejaus proga, Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis pasidžiaugė ilgaamže kompanija, įsikūrusia šiame mieste bei jos geranoriškumu prisidedant prie vietinės bendruomenės gerovės didinimo, indėliu į struktūrinius miesto projektus, infrastruktūros gerinimą. Labiausiai merą pradžiugino su kiekvienais metais vis labiau įsisavinama ir gražėjanti teritorija.

„Prieš 12 metų šioje teritorijoje „Autoverslas“ nusipirko vos keletą apgriuvusių pastatų, o šiai dienai matome išplėtotą statinių kompleksą ir logistikos centrą, pripažintą moderniausiu Baltijos šalyse“, – pasakojo Elektrėnų miesto meras Kęstutis Vaitukaitis, pridurdamas, kad smagu buvo į centrą atvažiuoti naujai nutiesta geležinkelio atšaka iš Vilniaus stoties.

Sveikinimo kalbą tarusi įmonės generalinė direktorė Rūta Gvazdaitienė 10 metų veiklos jubiliejų palygino su santuoka. „10 metų santuokos jaunuoliams atrodo labai ilgas laikas, o jau brandžiai porai, gyvenančiai santuokoje 10 metų yra tik akimirksnis. Taip ir su centro gyvavimu“, – pasakojo R. Gvazdaitienė, pasidžiaugdama, jog per tiek metų pavyko pelnyti didžiausių automobilių prekinių ženklų pasitikėjimą.

Pabaigai, UAB „Autoverslo terminalas“ direktorius Mantas Šimkus apdovanojo Vievio logistikos centro darbuotojus, kurie didelės komandos dalimi patapo nuo pat centro įsikūrimo prieš 10 metų.

„Džiaugiamės Vievyje radę specialistų, kurie ženkliai prisidėjo prie įmonės augimo, užtikrindami atliekamų darbų kokybę“, – pasakojo M. Šimkus.

Prieš 10 metų, plyname lauke šalia Vievio įsikūrusiame logistikos centre, šiuo metu galima saugoti 7000 automobilių. Gausus centro specialistų kolektyvas užtikrina saugų transporto priemonių pervežimą, paruošimą pardavimui ir pristatymą į oficialias automobilių gamintojų atstovybes bei salonus. Per metus „Autoverslas“ grupė perveža: 50 000 automobilių, 500 000 t krovinių, per metus perkrauna 400 000 t krovinių.

 

 

 

 

 

 

 

Forma

Inga Sinkevičienė

UAB „AUTOVERSLAS“

Pardavimo vadovė

+370 687 74 656 i.sinkeviciene@autoverslas.lt

Susisiekime

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės