Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Apie mus 

Viena pirmųjų logistikos bendrovių Baltijos šalyse

 

Esame vieni pirmųjų Lietuvoje, kurie išvystė nuosavą infrastruktūrą, leidžiančią sėkmingai veikti ilgus metus ir aktyviai plėtoti verslą šiandien. Dabar UAB „AUTOVERSLAS“ – tai sėkmingai veikianti bendrovė, jungianti skirtingus pasaulio taškus, dirbanti su partneriais Lietuvoje, Lenkijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Kinijoje ir kitose pasaulio šalyse. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 200 darbuotojų.

 

Didelės darbų apimtys, platus kontaktų tinklas, kruopščiai standartizuotos procedūros ir strateginės įžvalgos leidžia mums per metus pervežti dešimtis tūkstančių krovinių ir automobilių, juos perkrauti, saugoti atviruose ir uždaruose sandėliuose bei profesionaliai aptarnauti.

 

Savo klientams visada siūlome tik ekonomiškiausią, saugiausią ir greičiausią krovinių pervežimo būdą. Patraukliausius sprendimus mums leidžia siūlyti turima infrastruktūra – sandėliai, beveik šimtas nuosavų automobilių, tiek pat pagal subrangos sutartį dirbančių vilkikų ir net keturios geležinkelio atšakos greta didžiausių logistikos centrų, o kad užtikrintume tiesiausius jūrinius kelius, dirbame išvien su stambiausiomis laivybos kompanijomis.
Moderniuose, aukščiausius reikalavimus atitinkančiuose logistikos centruose Vilniuje, Vievyje ir Klaipėdoje galime saugoti bet kokio dydžio ir bet kokių matmenų krovinius – net tuos, kurie reikalauja specialios priežiūros. Čia galime visapusiškai pasirūpinti klientų prekėmis: priimti, iškrauti / pakrauti, perpakuoti jas, žymėti ir saugoti, vesti apskaitą ir nugabenti jas į nurodytą vietą. O krovininiais automobiliais pasirūpiname jiems skirtame techninės priežiūros centre ir specialioje plovykloje.

 

Profesionaliai tarpininkaujame muitinėse: sutvarkome visų tipų krovinių dokumentus, reikalingus sklandžioms muitinės procedūroms, o taupydami brangų klientų laiką užsakymą įvykdome kaip galėdami greičiau.
Susisiekite ir įsitikinkite, koks platus mūsų paslaugų spektras šiandien ir kokias perspektyvas Jūsų verslui gali atverti mūsų bendradarbiavimas rytoj.

Forma

Inga Sinkevičienė

UAB „AUTOVERSLAS“

Pardavimo vadovė

+370 687 74 656 i.sinkeviciene@autoverslas.lt

Susisiekime

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės