Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Atnaujinti UAB „Autoverslas“ ISO sertifikatai 

2016/02/29

Spalvotas_14001

UAB „Autoverslas“ buvo sėkmingai atliktas sertifikavimo auditas.

 

Organizacijos vadybos sistema taikoma UAB “Autoverslas”, į kurį įeina: UAB “Autoverslo logistika” – muitinės paslaugos, sandėliavimas, sandėlio paslaugos, ekspedicija, logistika; UAB “Autoverslo sunkvežimių servisas” – sunkvežimių remontas, plovykla; UAB “ATS logistics” – ekspedicija, dalinių krovinių pervežimas; UAB “Autoverslo terminalas” – geležinkelio pervežimo paslaugos, automobilių ardymas, automobilių pervežimas Baltijos šalyse ir logistika, automobilių sandėliavimas,automobilių priešpardaviminis paruošimas.

Vasario mėnesį UAB „Autoverslas“ įmonėje audito grupė „LST Sert“ atliko vadybos sistemų ISO 9001:2008 ir 14001:2005 auditą. Jo metu buvo nustatyta organizacijos vadybos sistemos atitiktis audito kriterijams, įvertintas vadybos sistemų gebėjimas užtikrinti, kad organizacija atitiktų taikomus įstatyminius, priežiūros ir sutarčių reikalavimus, taip pat buvo atliktas vadybos sistemų rezultatyvumo įvertinimas. Be to, įrodytas įsipareigojimas palaikyti vadybos sistemos rezultatyvumą ir gerinimą bendrai veiklai sustiprinti. Uab „Autoverslas“ atnaujino ISO sertifikatus jau ketvirtą kartą: 2007, 2010, 2013 ir 2016 metais.

 

UAB „Autoverslas“ vadovaujasi itin griežtomis vidaus procedūromis. Jos užtikrina klaidų prevenciją, neplanuotų situacijų sprendimo būdus, nuoseklų patirties kaupimą ir panaudojimą ir įdiegtos skirtingose bendrovės veiklos grandyse, kuriose procesų sklandumą užtikrina profesionalūs darbuotojai, modernios sandėlių valdymo sistemos užtikrina sklandų darbą, visa technika ir stelažai yra sertifikuoti ir atitinkantys eksploatacines instrukcijas.

 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės