Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Atnaujinti UAB „Autoverslo transportas“ ISO sertifikatai 

2014/08/10

 

UAB „Autoverslo transportas“ buvo sėkmingai atlikta „Transporto ir ekspedijavimo paslaugų teikimo“ ISO sertifikavimo procedūra.

Liepos mėnesį UAB „Autoverslo transportas“ įmonėje audito grupė „LST Sert“ atliko „Kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos“ auditą. Jo metu buvo nustatyta organizacijos vadybos sistemos atitiktis audito kriterijams, įvertintas vadybos sistemos gebėjimas užtikrinti, kad organizacija atitiktų taikomus įstatyminius, priežiūros ir sutarčių reikalavimus, taip pat buvo atliktas vadybos sistemos rezultatyvumo įvertinimas. Be to, įrodytas įsipareigojimas palaikyti vadybos sistemos rezultatyvumą ir gerinimą bendrai veiklai sustiprinti.

 

UAB „Autoverslo transportas“ vadovaujasi itin griežtomis vidaus procedūromis, atitinkančiomis Europoje patvirtintus kokybės standartus ir procedūras. Jos įdiegtos skirtingose bendrovės veiklos grandyse, kuriose procesų sklandumą užtikrina profesionalūs darbuotojai, modernios sandėlių valdymo sistemos užtikrina sklandų darbą, visa technika ir stelažai yra sertifikuoti ir atitinkantys eksploatacines instrukcijas.

 

Įmonės veikla standartizuota vidinėmis procedūromis, kurios užtikrina klaidų prevenciją, neplanuotų situacijų sprendimo būdus, nuoseklų patirties kaupimą ir panaudojimą. O įdiegti ISO standartai atitinka aukščiausius reikalavimus kokybei, kurias vertina ir pripažįsta didžiausi pasaulinio gamintojai, tokie kaip „General Motors“, „Toyota“, „Volkswagen“ ir kitos.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės