Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

„ATS Logistics“ pelnė „Gazelės“ apdovanojimą 

2015/01/30

4

 

Šiais metais vienuoliktą kartą buvo surengti „Verslo žinių“ laikraščio organizuojami „Gazelių“ apdovanojimai. Jie yra skiriami jaunoms įmonėms už greitą augimą, lankstumą ir pelningumą. Šiuo garbingu apdovanojimu buvo įvertinta ir UAB „Autoverslo“ grupės įmonė UAB „ATS Logistics“.

Kaip ir kiekvienais metais specialistai vertino sparčiausiai Lietuvoje augusias smulkiojo ir vidutinio verslo įmones. Šių metų konkurse dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios savo veiklą pradėjo ne vėliau kaip 2010 m. sausio 1 d. ir kurių apyvarta visus šiuos metus augo, o įmonė paskutiniais lyginamaisiais metais dirbo pelningai bei jos apyvarta siekė 0,5-10 mln. Lt.

 

Šiemet į „Gazelės“ apdovanojimus pretendavo beveiki 3000 įmonių iš visos Lietuvos. Renginio organizatorių teigimu, visų šiais metais „Gazelėmis“ įvertintų įmonių apyvarta, tarp kurių buvo ir UAB „ATS Logistics“, palyginti su 2010 ir 2013 metais, augo ne mažiau kaip 20 procentų.

 

Pasak UAB „ATS Logistics“ direktorės Vaidos Tamašauskienės, jos vadovaujama įmonė nėra didelė, joje dirba 7 darbuotojai. Pagrindinė įmonės veikla – bendrųjų krovinių ekspedijavimas sausumos keliais iš Europos, Skandinavijos šalių į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Kazachstaną. Įmonė taip pat teikia operatyvų ir kokybišką tarptautinių pilnų, dalinių, nestandartinių, pavojingų krovinių pervežimo ir logistikos paslaugas, tam sėkmingai išnaudodama UAB „Autoverslas“ sandėlių ir muitinės infrastruktūrą.

 

Ponios Tamašauskienės teigimu, „ATS Logistics“ orientuojasi į naujas rinkas, ieško naujų galimybių ir naudingų kontaktų. Todėl paskutiniu metu ypatingai daug dėmesio skiriama partnerių paieškai tokiose rinkose kaip Kazachstanas, Uzbekistanas, Azerbaidžanas, taip pat ir kitose tolimose Azijos šalyse.

 

Tikimasi, kad įmonė ir toliau sėkmingai augs ir klestės bei pelnys dar ne vieną „Gazelės“ apdovanojimą.

 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės