Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Automobilių logistikos centras didina paslaugų apimtis 

2014/07/30

 

2014 metais moderniausias ir didžiausias Baltijos šalyse Vievio automobilių logistikos centras, gerindamas automobilių pervežimo ir distribucijos paslaugas, įsigijo dar vieną automobilvežį, pritaikytą naujų automobilių pervežimui. Šešių vietų automobilvežis ne tik užtikrins pervežamų automobilių saugumą ir kokybę, bet ir pagreitins klientų aptarnavimą ir pristatymo terminus.

Taip pat šiais metai buvo įrengtos papildomos 900 kv. m. patalpos, skirtos automobilių paruošimui prekybai ir priežiūrai. Šiuo metu 1320 kv. m. plote yra dvi automobilių plovyklos, specialios patalpos automobilių valymui ir kėbulų poliravimui, papildomos įrangos montavimui (signalizacijos, statymo sistemos, vilkimo kabliai ir kt.), sezoniniam padangų keitimui ir saugojimui, automobilių apipavidalinimui (reklaminių lipdukų klijavimas), papildomai sumontuoti 6 automobiliniai keltuvai. Įrengus šias patalpas per dieną logistikos centre galima paruošti iki 50 automobilių.

 

160 000 kv. m. ploto teritorijoje Vievyje įsikūręs automobilių logistikos centras yra įrengtas ir administruojamas pagal didžiųjų automobilių gamintojų procedūras ir reikalavimus. Čia teikiamos tokios kompleksinės paslaugos kaip naujų automobilių pervežimas, priėmimas į terminalą, paruošimas parduoti, saugojimas ir pristatymas į salonus.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės