Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

„Autoverslas“ proveržiui pasitelkė IT sprendimus 

2016/01/13

 

image_39294

 

Šiemet 20-ies metų veiklos jubiliejų pažymėjusi įmonių grupė „Autoverslas“ ne tik sukūrė plačią infrastruktūrą – 28 000 kv. m. sandėlius ir dar didesnius logistikos centrus, bet investavo į verslą efektyvinančias modernias informacines technologijas. Jų pagalba valdomos didelės darbų apimtys, palaikomas platus kontaktų tinklas, laikomasi standartizuotų procedūrų bei atliekamos strateginės įžvalgos.

 

Šiuolaikinės logistikos sprendimus siūlančios įmonių grupės „Autoverslas“ vadovas Valdemaras Zakarauskas teigia, kad tiksliai atlikti užduotis daugiau nei 200 darbuotojų padeda šiuolaikinės sandėlių ir transporto valdymo sistemos. „Naujausios technologijos padeda mums per metus gabenti dešimtis tūkstančių krovinių ir automobilių, juos perkrauti, saugoti atviruose ir uždaruose sandėliuose bei profesionaliai aptarnauti. Šiemet ketiname mažiausiai 7 proc. didinti pardavimus, kurie pernai sudarė 19,2 mln. eurų“, – pabrėžia vadovas.

 

Anot jo, „Equinox Europe“ sandėlių valdymo sistemos „Vision“ pagalba sustyguojami procesai terminaluose ir sandėliuose, kurių veikla jungia skirtingus pasaulio taškus. Dirbama su partneriais Lietuvoje, Lenkijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Kinijoje ir kitose pasaulio šalyse. „Sausį ši sistema startuos ir automobilių logistikos centre Vievyje, o kiek vėliau ir Klaipėdos sandėliuose. Mūsų IT sistemas prižiūrintys partneriai „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įdiegė unikalių belaidžio Wi-FI interneto ryšio tinklą, kuris leidžia lauko sąlygomis aikštelėse skenuoti ir fotografuoti automobilius.“, – naujausias investicijas vardija V.Zakarauskas.

 

Pasak Roberto Ragausko, UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktoriaus pavaduotojo, belaidis ryšys būtinas operatyviam darbui visoje logistikos centro teritorijoje, todėl buvo parinkta lauko sąlygomis ryšį užtikrinanti pasaulinių gamintojų „Cisco Systems“ ir „Ruckus“ įranga. Naujojo proceso dėka, „Autoverslo“ specialistai 7 ha dydžio centre sparčiau parengs automobilius ir jų komponentus gabenimui, pagerės logistikos operacijų tikslumas ir planavimas. Tai itin svarbu dirbant su didžiausiais pasaulio automobilių gamintojais, kuriems logistikos paslaugas teikia įmonių grupė.

 

Patikėjo IT sistemų priežiūrą

Kitas svarbus žingsnis, kurį atliko įmonių grupė „Autoverslas“ – patikėjo 84 kompiuterinių darbo vietų ir serverių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Vievyje ir Marijampolėje priežiūrą bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“. R.Ragauskas sako, kad IT priežiūros paslaugos verslui tampa įprasta praktika, siekiant sklandaus procesų valdymo. „Vadovaujamės principu, kad kiekvienas geriausiai atliekame savo srities darbus. Turime sukūrę paslaugų verslui koncepciją „ProfIT“, kuri skirta įmonių IT infrastruktūros priežiūrai ir darbui užtikrinti. Nuolat tobuliname klientų IT sistemas ir problemų sprendimo būdus“, – sako jis.

R. Ragauskas teigia, kad nuolat teikia konsultacijas ir siekia auga kartu su klientais. Atsižvelgę į jų poreikius, specialistai parengia metinį administravimo planą, padeda ateityje išvengti incidentų ir optimizuoti IT infrastruktūrą.

V.Zakarauskas sako, kad sukūrus tinkamą infrastruktūrą, leidžiančią sėkmingai veikti ilgus metus ir aktyviai plėtoti verslą siūlomas ekonomiškiausias, saugiausias ir greičiausias krovinių gabenimo būdas. „Sandėliai, beveik šimtas nuosavų ir kontrakto pagrindu dirbančių automobilvežių, tiek pat pagal subrangos sutartį dirbančių balninių vilkikų ir net keturios geležinkelio atšakos greta didžiausių logistikos centrų, o kad užtikrintume tiesiausius jūrinius kelius, dirbame išvien su stambiausiomis laivybos kompanijomis. Visa tai apjungia šiuolaikinės technologijos ir mūsų patirtis“, – teigia V.Zakarauskas

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės