Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

„Autoverslas Racing Team“ komanda tapo tarptautinių lenktynių prizininkais 

2014/08/25

 

Picture 1657 2014 ryga

 

Šį savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame žiedinių lenktynių festivalyje „Riga Summer Race“, „Autoverslas Racing Team“ komanda užėmė aukštą trečiąją vietą „A3000+“ automobilių klasėje!

 

 Bikerniekų žiedinėje lenktynių trasoje dalyviams reikėjo įveikti lygiai 152 ratus, tad prie lenktyninio automobilio vairo lenktynininkams teko praleisti daugiau nei keturias valandas.

 

Patyrusiai „Autoverslas Racing Team“ komandai, kurios branduolį sudaro UAB „Autoverslas“ generalinis direktorius Valdemaras Zakarauskas ir prekybos skyriaus vadovas Andrejus Teras, tokios ištvermės lenktynės ne naujiena – šiais metais komanda septintą kartą sėkmingai dalyvavo 1000 kilometrų lenktynėse Palangoje.

 

Lenktynės Rygoje pasižymėjo ne tik puikia organizacija, itin gausiai susirinkusiais žiūrovais, bet ir didesniu nei 150 dalyvių skaičiumi. „Autoverslas Racing Team“ komandos nariai lenktyniavo itin patikimu, ne vieną pergalę padėjusiu pasiekti ir šiais metais iš pagrindų atnaujintu „Audi A4“ automobiliu.

 

Komandos lenktynininkams teko varžytis su itin galingais ir greitais varžovų automobiliais, kadangi pačių galingiausių GT automobilių klasė, kurioje lenktynininkai važiuoja V8 ir didesnio darbinio tūrio variklius turinčiais automobiliais, buvo prijungta prie „A3000+“ klasės (variklio tūris virš trijų litrų). Todėl faktiškai iškovoję pirmąją vietą savo klasėje, o galutinėje įskaitoje užėmę garbingą trečią vietą, „Autoverslas Racing Team“ komanda nusipelnė pačių didžiausių sveikinimų!

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės