Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ automobilių logistikos centrui Vievyje – 5 metai! 

Lapkričio 8 d., ketvirtadienį, įmonė UAB „AUTOVERSLAS“ Vievyje paminėjo automobilių logistikos centro penkerių metų gimtadienį. Šventėje dalyvavo daugiau nei penkiasdešimt kviestinių svečių, tarp kurių buvo ir Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis, svarbiausi klientai ir įmonės darbuotojai.


Renginio metu svečiams buvo suorganizuota trumpa ekskursija po logistikos centro patalpas, kurios metu jie galėjo iš arčiau susipažinti su įmonės veikla. Vievio automobilių logistikos centro darbuotojai netikėtai sulaukė ir penkiamečių vaikų sveikinimo – gražiausios vaikų mintys buvo užfiksuotos ir parodytos ekrane. Šis sveikinimas sukėlė nuoširdų juoką ir susilaukė gausių plojimų.
Svarbią misiją atliko ir į renginį atvykę klientai. Kiekvienas iš jų buvo kviečiamas palikti savo rankos įspaudą molyje. Šios kūrybinės akcijos rezultatai artimiausiu metu bus įrėminti ir taps UAB „AUTOVERSLAS“ šlovės alėja šmaikščiu pavadinimu „Duok penkis!“.
Susirinkusiems svečiams koncertavo kolektyvas „Schwing Trio“ su žavia vokaliste Laura Budreckyte. Šventės kulminacija tapo keksiukų tortas, kuris įprasmino garsiojo pasakų personažo Karlsono žodžius – „Geriau penki tortai su viena žvakute, nei vienas tortas su penkiomis žvakutėmis!“. Penkis padėklus su šventiniais keksiukais iškilmingai įnešė penki Vievio vyrai, pasipuošę ryškiai geltonomis kelininkų liemenėmis.
Po oficialiosios renginio dalies išsiskirsčius garbiems svečiams įmonės kolektyvas liko pasidalinti šventės įspūdžiais bei stebėti fejerverkų, kuriuos organizavo garsioji „Bliko“ komanda – savo srities profesionalai ir automobilių logistikos centro kaimynai.
Apie Vievio ALC:
Visa teritorija – 160.000 m2;
Paruošta teritorija automobilių saugojimui – 87.000 m2;
Asfalto danga – 55.000 m2;
Kieto grunto danga – 32.000 m2;
Vienu metu galima saugoti iki 4.500 lengvųjų automobilių;
Automobilių paruošimo pardavimui ir smulkių defektų šalinimo patalpos – 960 m2;
Per dieną galima paruošti nuo 25 iki 80 automobilių;
Muitinės statusą turintys sandėliai – 18.000 m2;
Darbuotojų skaičius – 12;
Teritorija yra saugoma ir stebima 24 valandas per parą;
Per penkerius metus Vievio ALC aptarnavo beveik 37.000 automobilių.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės