Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Autovežių vairuotojų mokymo centras kviečia įdarbinti savo žinias 

2018/09/25

 

IMG_1125

 

Rudenį Autoverslas pasitinka su naujovėmis! Rugsėjo pradžioje veiklą pradėjęs Autovežių vairuotojų mokymo centras jau džiaugiasi pirmąja absolventų laida. Įsisavinę teorines žinias ir atlikę praktines užduotis, vairuotojų grupė sėkmingai išlaikė baigiamąjį egzaminą ir gavo tai patvirtinančius sertifikatus. Naujas žinias ir įgūdžius įgiję absolventai jau praktikuojasi, saugiai transportuodami lengvuosius automobilius.

„Mokslų vertę išpildo tik praktika, todėl geriausi darbuotojai savo žinias iš karto gali pritaikyti mūsų įmonėje. Visus 23 savo veiklos metus investuojame į savo esamų ar būsimų darbuotojų žinias ir įgūdžius. Taip užtikriname ne tik sklandžią įmonės veiklą, bet ir su aukšta kvalifikacija siejamus didesnius atlyginimus. Juk kiekvieno verslo kertinis ramstis – profesionalai“, – teigė UAB „Autoverslas“ generalinė direktorė Rūta Gvazdaitienė.

Apie mokymo centrą

Autovežių vairuotojų mokymo programos metu, patyrę dėstytojai suteikia teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, leidžiančių teisingai eksploatuoti autovežį, saugiai gabenti, pakrauti ir iškrauti lengvuosius automobilius.

UAB „Autoverslas“ kiekvienais metais plečia bei atnaujina savo autovežių parką. Todėl sėkmingai baigusiems šiuos kursus suteikiama galimybė iškart įsidarbinti bei panaudoti mokymų metu įgytas teorines ir praktines žinias.

Norite ir Jūs papildyti logistikos guru gretas? Kursantų grupės renkamos nuolatos. Sekite naujienas ir sužinokite apie būsimų kursų pradžią.

Apie įmonių grupę Autoverslas

Autoverslas – sėkminga kompanija, kurios veikla apima įvairius pasaulio taškus ir tinklą partnerių Lietuvoje, Lenkijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Kinijoje ir kitose šalyse. Mes – viena iš pirmųjų logistikos kompanijų Lietuvoje, kuri sukūrė nuosavą infrastruktūrą, leidžiančią mums sėkmingai funkcionuoti daugelį metų ir aktyviai vystyti savo biznį šiandien. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau kaip 200 darbuotojų

 

 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės