Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Didžiausia transporto paroda Rusijoje „TransRussia 2014“ 

Balandžio 22 – 25 dienomis Rusijos sostinės Maskvos parodų centre „Krokus Expo“ vyko didžiausia Rusijos pervežimų, transporto ir logistikos paroda „TransRussia 2014“.

 

Kaip ir kiekvienais metais dalyvavo kelios dešimtys transporto ir logistikos kompanijų iš Lietuvos, tame tarpe ir UAB „AUTOVERSLAS“.
Nuo 1996 metų jau devynioliktą kartą surengta paroda kasmet pritraukia didžiausias ne tik Rytų Europos regiono bet ir viso pasaulio transporto ir logistikos paslaugas teikiančias, prekiaujančias transportų ir pervežimų technologijas siūlančias įmones.

 

Pasak UAB „AUTOVERSLAS“ įmonių grupės vadovo Valdemaro Zakarausko, dalyvavimas šioje parodoje yra tiesiog būtinas, siekiant užmegzti kuo glaudesnius kontaktus su partneriais iš Rytų, taip pat susipažinti su paskutinėmis naujienomis pervežimų, transporto ir logistikos srityje.

 

2014 metais parodoje dalyvavo kompanijos net iš 30 šalių, kurių 530 turėjo savo nacionalinius stendus. Iš viso parodoje apsilankė net 23000 lankytojai, kurių didžiojji dalis buvo įmonių vadovai arba kiti aukštas pareigas užimantys atsakingi kompanijų asmenys.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės