Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Džiaugiamės galėdami pasidalinti su klientais ir partneriais naujiena, kad net 2 AUTOVERSLAS grupės imonių – UAB Autoverslo logistika ir UAB Autoverslo transportas, Rekvizitai.lt duomenimis 2017 metais patenka tarp 5% patikimiausių ir ekonomiškai stabilių Lietuvos TOP ĮMONIŲ 2017. 

2017/12/01

 

Toks verslo stabilumo įvertinimas parodo, kad įmonės plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

TOP ĮMONĖS 2017 – tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus: įmonės, įkurtos prieš du ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabili ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2017 pusmetį buvo didesnis nei 500 Eur.

 

Top_logo_blue_RGB

 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės