Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Finansinė paspirtis ekspeditoriams 

Sparčiai auganti ekspedicijos įmonė „ATS logistics“ (buvusi UAB „Autosprendimai“) sustiprino savo konkurencines pozicijas pasinaudojusi ES struktūrine parama. Gegužės mėnesį įmonė sėkmingai įdiegė e-verslo sprendinį „UAB „ATS logistics“ veiklos procesų optimizavimas“ (Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-02-115).

 

Augančios veiklos apimtys bei arši konkurencija rinkoje sąlygojo integruotos IT sistemos poreikio atsiradimą. „Greitis ir klaidų minimizavimas – amžini logistikos rinkos iššūkiai. Nusprendėme investuoti“ – teigia „ATS logistics“ direktoriaus pavaduotoja Tatjana Gedutienė. Bendra projekto suma – 133 530 Lt, iš kurios pusę finansuoja Europos Sąjungos struktūrinės paramos Europos regioninės plėtros fondas, o likusią dalį – pati įmonė.

 

„Įdiegtos sistemos naudą galime įvertinti jau šiandien: efektyvi informacijos sklaida, centralizuotas dokumentų saugojimas, sumažintos archyvavimo sąnaudos, sustiprinta informacijos apsauga, greitas procesų valdymas, greita reakcija į rinkos ir klientų poreikius“ – teigia p. Gedutienė. Planuojama, kad dėl įvykdyto optimizavimo „ATS logistics“ padidins savo apyvartą apie 18 proc. per tris metus.

 

UAB „ATS logistics“ bendrųjų krovinių ekspedicijos bendrovė yra transporto ir logistikos įmonių grupės UAB „AUTOVERSLAS“ dalis. UAB „AUTOVERSLAS“ grupė jau beveik 20 metų sėkmingai dirba tarptautinių pervežimų srityje ir yra viena Baltijos šalių logistikos rinkos lyderių. Dėl daugiametės patirties ir išvystytos infrastruktūros UAB „AUTOVERSLAS“ įmonės gali aptarnauti didelius krovinių srautus, užtikrinti paslaugų kokybę ir optimalias kainas.

 

Daugiau informacijos:

 

Rūta Gvazdaitienė
UAB „AUTOVERSLAS“ finansų direktorė
Tel. 8-5 264 08 53
El. paštas: r.gvazdaitienė@autoverslas.lt

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės