Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Kompleksinės paslaugos: viskuo pasirūpinta 

Savo klientams siūlome visapusį paslaugų spektrą, leidžiantį deleguoti didžiąją dalį darbų profesionalams. Mes ne tik priimame gabaritinius ir negabaritinius krovinius, bet ir tikriname, ar pristatyti kroviniai nepažeisti, priimame juos laikinai saugoti, atliekame krovinių iškrovimo-pakrovimo, perkrovimo darbus, rūšiuojame juos, ženkliname, komplektuojame, sveriame ir paruošiame transportuoti.

 

Mūsų logistikos centruose kelionės išvarginti vairuotojai ras viską, ko reikia jėgas atkuriančiam poilsiui: čia specialiai įrengti vairuotojų poilsio kambariai, iš kurių kiekviename – tualetas ir dušas, kavos aparatas ir televizorius. Greta įrengta kavinė, kurioje vairuotojai galės užkąsti ar rimčiau pasistiprinti. O į aikštelę prie logistikos centro galima atvykti ir naktį.

 

Daug metų bendradarbiaujame su draudimo įmonėmis, todėl savo klientams galime pasiūlyti itin naudingas draudimo sąlygas. Visi sandėliuose esantys kroviniai apdrausti 10 mln. litų sumos sandėlio likučių draudimu, o klientui pageidaujant, krovinius apdraudžiame papildomai. Čia pat veikia ir žalos centras, kuris nenumatytais atvejais pasirūpins Jums naudingu draudimo žalos sureguliavimu.

 

Savo klientų patogumui tvarkome visas muitinės procedūras, gauname leidimus, užpildome dokumentus. Turėdami ilgametę patirtį, žinome, kaip tinkamai parengti krovinius ir kaip pagreitinti vykstančius procesus.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės