Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Kompleksinės paslaugos: viskuo pasirūpinta 

Savo klientams siūlome sutaupyti laiko, energijos ir sumažinti išlaidas. Tai mums padaryti leidžia puikiai įvaldyti logistikos procesai. Mes teikiame ir išskirtines „trečiosios šalies logistikos“ (3PL) paslaugas: atliekame krovinių sandėliavimo, iškrovimo-pakrovimo, perpakavimo, ženklinimo, rūšiavimo ir pervežimo darbus, tarpininkaujame muitinėse, o moderniuose sandėliuose bei saugojimo aikštelėse galime saugoti ir specialius, negabaritinius krovinius.
Daug metų bendradarbiaujame su draudimo įmonėmis, todėl savo klientams galime pasiūlyti itin naudingas draudimo sąlygas. Visi kroviniai draudžiami CMR draudimu, tačiau klientui pageidavus, jie gali būti draudžiami papildomai, ypač patraukliomis sąlygomis. Žalų centras nenumatytais atvejais pasirūpins Jums naudingu draudimo žalos sureguliavimu.
Savo klientų patogumui tvarkome visas muitinės procedūras, užpildome krovinio dokumentus. Turėdami ilgametę patirtį, žinome, kaip tinkamai parengti krovinius ir kaip paspartinti vykstančius procesus.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės