Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Moderniausias logistikos centras Baltijos šalyse atšventė 10-mečio jubiliejų 

2017/09/21

 

Cut

 

UAB „Autoverslas“ Vievio logistikos centras paminėjo savo veiklos 10-mečio jubiliejų. Per šį laikotarpį, nuoseklių investicijų dėka bei organizuojant veiklą pagal didžiausių pasaulyje automobilių gamintojų reikalavimus centras buvo pripažintas moderniausiu Baltijos šalyse.

Renginio svečiai į logistikos centrą iš Vilniaus geležinkelio stoties atvyko traukiniu, pasinaudojant naujai nutiesta geležinkelio atšaka, vedančia į pačią centro teritoriją. Atvykstančius svečius pasitiko Vievio meno mokyklos auklėtiniai, kurie tradiciškai atriedantį traukinį pasitiko su Maršu bei tolimesnį renginį papuošė akordeono ir saksofono natomis.

Sveikindamas 10-mečio jubiliejaus proga, Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis pasidžiaugė ilgaamže kompanija, įsikūrusia šiame mieste bei jos geranoriškumu prisidedant prie vietinės bendruomenės gerovės didinimo, indėliu į struktūrinius miesto projektus, infrastruktūros gerinimą. Labiausiai merą pradžiugino su kiekvienais metais vis labiau įsisavinama ir gražėjanti teritorija.

„Prieš 12 metų šioje teritorijoje „Autoverslas“ nusipirko vos keletą apgriuvusių pastatų, o šiai dienai matome išplėtotą statinių kompleksą ir logistikos centrą, pripažintą moderniausiu Baltijos šalyse“, – pasakojo Elektrėnų miesto meras Kęstutis Vaitukaitis, pridurdamas, kad smagu buvo į centrą atvažiuoti naujai nutiesta geležinkelio atšaka iš Vilniaus stoties.

Sveikinimo kalbą tarusi įmonės generalinė direktorė Rūta Gvazdaitienė 10 metų veiklos jubiliejų palygino su santuoka. „10 metų santuokos jaunuoliams atrodo labai ilgas laikas, o jau brandžiai porai, gyvenančiai santuokoje 10 metų yra tik akimirksnis. Taip ir su centro gyvavimu“, – pasakojo R. Gvazdaitienė, pasidžiaugdama, jog per tiek metų pavyko pelnyti didžiausių automobilių prekinių ženklų pasitikėjimą.

Pabaigai, UAB „Autoverslo terminalas“ direktorius Mantas Šimkus apdovanojo Vievio logistikos centro darbuotojus, kurie didelės komandos dalimi patapo nuo pat centro įsikūrimo prieš 10 metų.

„Džiaugiamės Vievyje radę specialistų, kurie ženkliai prisidėjo prie įmonės augimo, užtikrindami atliekamų darbų kokybę“, – pasakojo M. Šimkus.

Prieš 10 metų, plyname lauke šalia Vievio įsikūrusiame logistikos centre, šiuo metu galima saugoti 7000 automobilių. Gausus centro specialistų kolektyvas užtikrina saugų transporto priemonių pervežimą, paruošimą pardavimui ir pristatymą į oficialias automobilių gamintojų atstovybes bei salonus. Per metus „Autoverslas“ grupė perveža: 50 000 automobilių, 500 000 t krovinių, per metus perkrauna 400 000 t krovinių.

 

 

 

 

 

 

 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės