Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Nauja UAB „AUTOVERSLAS“ paslauga – krovinių svėrimas 

Transporto ir logistikos bendrovė UAB „AUTOVERSLAS“ savo klientams pradėjo siūlyti naują paslaugą – krovinių svėrimą.

 

Ši paslauga sutaupys vežėjų laiką Latvijos pasienyje su Rusija bei padės išvengti problemų, kylančių dėl netikslių svorio duomenų, įrašytų dokumentuose.

 

„Vežant krovinius į Rusiją pastaruoju metu pasitaiko nemažai nesklandumų, kai krovinio svoris, nurodytas siuntėjo, neatitinka pasienyje fiksuojamo svorio. Todėl rūpindamiesi savo klientais, bei padėdami jiems išvengti nemalonumų, pradėjome siūlyti naują paslaugą – krovinių svėrimą“, – teigė UAB „AUTOVERSLAS“ rinkodaros ir pardavimų direktorė Inga Balsytė.

 

Daugiausia svorio neatitikimų būna vežant krovinius iš Italijos bei Ispanijos. Vidutiniškai svorio neatitikimai siekia 500–700 kilogramų, tačiau pasitaiko ir didesnių – 2–3 tonų. Tokiais atvejais yra grėsmė, kad svorio perteklius bus iškrautas pasienyje, vežėjui bus iškelta baudžiamoji byla, o ir krovinys – konfiskuotas.

 

„Pasinaudoję mūsų nauja krovinių svėrimo paslauga klientai bus tikri dėl krovinio svorio įrašų dokumentuose, o tai sudarys galimybes išvengti problemų važiuojant per Latvijos–Rusijos pasienį“, – tvirtino I. Balsytė.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės