Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

NAUJIENOS

Autovežių vairuotojų mokymo centras kviečia įdarbinti savo žinias

2018/09/25

 

IMG_1125

 

Rudenį Autoverslas pasitinka su naujovėmis! Rugsėjo pradžioje veiklą pradėjęs Autovežių vairuotojų mokymo centras jau džiaugiasi pirmąja absolventų laida. Įsisavinę teorines žinias ir atlikę praktines užduotis, vairuotojų grupė sėkmingai išlaikė baigiamąjį egzaminą ir gavo tai patvirtinančius sertifikatus. Naujas žinias ir įgūdžius įgiję absolventai jau praktikuojasi, saugiai transportuodami lengvuosius automobilius.

„Mokslų vertę išpildo tik praktika, todėl geriausi darbuotojai savo žinias iš karto gali pritaikyti mūsų įmonėje. Visus 23 savo veiklos metus investuojame į savo esamų ar būsimų darbuotojų žinias ir įgūdžius. Taip užtikriname ne tik sklandžią įmonės veiklą, bet ir su aukšta kvalifikacija siejamus didesnius atlyginimus. Juk kiekvieno verslo kertinis ramstis – profesionalai“, – teigė UAB „Autoverslas“ generalinė direktorė Rūta Gvazdaitienė.

Apie mokymo centrą

Autovežių vairuotojų mokymo programos metu, patyrę dėstytojai suteikia teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, leidžiančių teisingai eksploatuoti autovežį, saugiai gabenti, pakrauti ir iškrauti lengvuosius automobilius.

UAB „Autoverslas“ kiekvienais metais plečia bei atnaujina savo autovežių parką. Todėl sėkmingai baigusiems šiuos kursus suteikiama galimybė iškart įsidarbinti bei panaudoti mokymų metu įgytas teorines ir praktines žinias.

Norite ir Jūs papildyti logistikos guru gretas? Kursantų grupės renkamos nuolatos. Sekite naujienas ir sužinokite apie būsimų kursų pradžią.

Apie įmonių grupę Autoverslas

Autoverslas – sėkminga kompanija, kurios veikla apima įvairius pasaulio taškus ir tinklą partnerių Lietuvoje, Lenkijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Kinijoje ir kitose šalyse. Mes – viena iš pirmųjų logistikos kompanijų Lietuvoje, kuri sukūrė nuosavą infrastruktūrą, leidžiančią mums sėkmingai funkcionuoti daugelį metų ir aktyviai vystyti savo biznį šiandien. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau kaip 200 darbuotojų

 

 

Multimodalinio negabaritinio krovinio pervežimas iš Europos į Uzbekistaną

2017/04/18

 

sacmi (2)

 

Įmonių grupė „Autoverslas“  klientams siūlo sudėtingą logistikos paslaugų paketą tiek daliniams, tiek dideliems kroviniams. Š.m. balandžio mėn. įvykdytas negabaritinio krovinio – glazūruotų keraminių plytelių gamybos linija 81 tūkstančio tonų svorio – multimodalinis pervežimas. Krovinių gabenimo maršrutas iš gamintojo Italijoje sausumos keliais, į Lietuvą jūra, nuo Lietuvos uosto iki galutinio gavėjo Uzbekistano geležinkeliu. Multimodalinis transportas leidžia greitai ir ekonomiškai pristatyti prekes, žymiai sutrumpinti pristatymo laiką.

 

 

 

 

 

 

Dalyvavimas forume Supply Chain Leadership Varšuvoje

2018/03/15

IMG-4039

Šių metų kovo 05-07 d.d. įmonių grupė AUTOVERSLAS siekdama sėkmingos plėtros ir veiklos efektyvumo, teikiant bendrųjų krovinių ir automobilių logistikos paslaugas, dalyvavo Supply Chain Leadership forume Varšuvoje. Forumo organizatoriai MANUCORE jau daug metų organizuoja renginius aukšto lygio pramonės grandų vadovams.

Daugiau info www.manucore.com

 

Forma

Inga Sinkevičienė

UAB „AUTOVERSLAS“

Pardavimo vadovė

+370 687 74 656 i.sinkeviciene@autoverslas.lt

Susisiekime

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės