Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Pergalės lenktynėse padės siekti čempionas 

2014/07/15

 

IMG_5900

Šį savaitgalį Palangoje prasideda jau 15-osios didžiausios ir labiausiai prestižinės Baltijos šalyse 1000 km automobilių lenktynės. Šiais metais septintą kartą iš eilės jose dalyvaus ir UAB „Autoverslas“ komanda „Autoverslas Racing Team“, kuri sieks trečiosios pergalės šiose jubiliejinėse lenktynėse.

Kaip ir ankstesnius septynerius metus, komandos branduolį sudarys vienas labiausiai patyrusių šių varžybų lenktynininkų – 12-ą kartą 1000 kilometrų lenktynėse prie sportinio automobilio vairo sėsiantis UAB „Autoverslas“ generalinis direktorius Valdemaras Zakarauskas ir lenktynininkas Andrejus Teras.

 

Šiais metais komanda ne veltui puoselėja itin ambicingus planus. Patyrusios komandos pilotams talkins ir profesionalus lenktynininkas Dominykas Butvilas. Dominykas yra 2012 ir 2013 metų Lietuvos ralio čempionato nugalėtojas, o šiais metais varžosi itin stipriame Lenkijos ralio čempionate, atstovaudamas „Subaru Poland“ komandą. Tai pirmasis Lietuvos ralio lenktynininkas, pasirašęs sutartį su profesionalia užsienio komanda.

 

Pasak „Autoverslas Racing Team“ komandos vadovo, praeityje garsaus lenktynininko Rimgaudo Statnicko, komandos nariai vairuos tą patį „Audi A4“ automobilį, su kuriuo ekipa jau iškovojo dvi pergales A3000+ klasėje.

 

Tad 1000 kilometrų lenktynėse kviečiame aktyviai palaikyti mūsų lenktynininkų komandą, kuri ir šiais metais kausis dėl pačių aukščiausių vietų!

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės