Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Sisteminga veikla – spartesnis Jūsų darbas 

Kasdieniame darbe griežtai laikomės krovinio pakrovimo ir iškrovimo terminų, o savo darbo laiką deriname visų pirma prie Jūsų dienotvarkės, siekdami tvarkyti Jūsų reikalus Jums patogiausiu metu.

 
Bendravimui su klientu paskiriame vieną vadybininką. Jis, įsigilinęs į konkretaus kliento poreikius ir lūkesčius, visapusiškai atstovauja jo interesams, užtikrina tobulesnį aptarnavimą, rūpinasi paslaugų kokybe ir greičiausiais įmanomais informacijos mainais, todėl visi darbai vyksta sklandžiai, procesai kruopščiai kontroliuojami, o klaidų tikimybė sumažinama iki minimalios.

 
Visus dokumentus tvarkome vienoje vietoje, vienu metu, tad vairuotojui nereikia papildomai važinėti, o mes taupome brangų Jūsų laiką.

 
Kaskart kruopščiai patikriname visų atgabentų krovinių būklę. Pastebėję defektų ar pažeidimų, surašome aktą, padarome pažeidimų nuotraukas ir informuojame užsakovus.

 
Savo sandėliuose rūpinamės, kad krovinių pakuotės nebūtų pažeidžiamos. Krovinių srautus valdome modernia sandėlio valdymo sistema, leidžiančia partneriui iš bet kurios pasaulio vietos (internetu) matyti krovinio aptarnavimą, valdyti sandėlio likučius bei užsakymus. Turime įvairių pajėgumų krautuvų, rietuvių ir kraną – tai leidžia mums saugiai ir greitai perkrauti įvairių matmenų bei svorių krovinius.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės