Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ autokrautuvų varžybose iškovojo prizinę vietą 

Transporto ir logistikos kompanijos UAB „AUTOVERSLAS“ komanda pirmą kartą organizuotoje „Logistikos fiesta 2007“ iškovojo antrąją vietą.

 

„Šioje fiestoje kompanijos UAB „AUTOVERSLAS“ krovėjų komanda puikiai pasirodė ir pasiekė neblogų rezultatų, – pasakojo UAB „AUTOVERSLAS“ rinkodaros ir pardavimų direktorė Inga Balsytė. – Tai buvo gera proga įvertinti mūsų darbuotojų kvalifikaciją ir pasiruošimą“.

 

Pirmą kartą Lietuvoje organizuota „Logistikos fiesta“ siekta apjungti šiame versle dirbančius žmones ir pristatyti plačiajai visuomenei logistikos verslą. Joje dalyvavo įmonės iš visos Lietuvos, kurių verslas yra susijęs su logistika. Tai transporto kompanijos, automobilių pardavėjai, bankai, lizingo įmonės, asociacija „Linava“ ir kitos įmonės.

 

„Logistikos fiestoje 2007“ organizuotas naujų automobilių paradas, technikos paroda, muitinės ir pasieniečių darbo pristatymas. Lankytojai bei dalyviai turėjo progą palyginti dabartinę logistikos techniką su senovine.

 

Autokrautuvų varžybose itin didelio susidomėjimo sulaukė rungtis, primenanti krepšinį. Jos metu buvo pademonstruotos visos krautuvų galimybės, nes dalyvavusieji jais į krepšius turėjo įmesti tris kamuolius. „Prizai taip pat buvo verti dėmesio. Visas šios fiestos prizinis fondas sudarė 10 000 Lt. Pirmos vietos laimėtojams atiteko 1000 eurų. Piešinių konkurso laimėtojai gavo dviratį. Kitiems nugalėtojams – taip pat šaunios rėmėjų dovanos“, – pasakojo šventės organizatoriaus UAB „Akmuva“ direktorius Linas Vainauskas.

 

„Logistikos fiesta“ simboliškai sutapo su prieš septyniolika metų, 1990 m. spalio mėnesį, per Lazdijų pasienio muitinės postą pajudėjusį logistikos verslą. Sunkiasvorėmis transporto priemonėmis buvo gabenami kroviniai (prekės) – maisto produktai, metalai, baldai, mediena… Nuo tų dienų ženkliai pasikeitė krovinių srautai, gabenimo specifika bei transporto priemonės, gabenančios krovinius.

 

Planuojama, kad tokia „Logistikos fiesta“, kurioje susiburia šį verslą plėtojančios įmonės, turėtų vykti kiekvienais metais. Ateities tikslas būtų ją padaryti tarptautine ir taip pristatyti Lietuvą.

 

„Kitais metais UAB „AUTOVERSLAS“ kartu su „Logistikos fiestos“ organizatoriais svarsto planus šventę organizuoti šalia Vievio automobilių terminalo“, – planus atskleidė I. Balsytė.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės