Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ dalyvavimas didžiausioje transporto parodoje Uzbekistane „TransUzbekistan 2014“ 

2014/11/28

 

IMG_9641

 

Š.m. lapkričio 12-14 dienomis Uzbekistano sostinės Taškento parodų centre „UZEKSPOCENTR“ įvyko Uzbekistano transporto industrijos esminis įvykis – paroda „TransUzbekistan 2014“.

 


Nuo 2004 metų jau vienuoliktą kartą surengta paroda kasmet pritraukia didžiausias ne tik Rytų Europos regiono transporto ir logistikos paslaugas teikiančias, prekiaujančias transportų ir pervežimų technologijas siūlančias įmones – kelias dešimtys kompanijų iš Baltarusijos, Kinijos, Rusijos, JAV, Indijos, Irano, Ukrainos, Uzbekistano, Latvijos, Čekijos, Estijos ir Lietuvos, tame tarpe ir UAB „AUTOVERSLAS“.

 

Pasak UAB „AUTOVERSLAS“ įmonių grupės vadovo Valdemaro Zakarausko, dalyvavimas parodose Centrinėje Azijoje, padeda užmegzti kontaktus su partneriais iš Rytų, pristatant  lankytojams ir galimiems verslo partneriams įmonės veiklą bei supažindinus su abipusiai naudingo bendradarbiavimo galimybėmis.

 

 

Parodą „TransUzbekistan 2014“  aplankė tūkstančiai lankytojų, iš viso parodoje dalyvavo 50 bendrovių iš 11 valstybių. Tarp svečių buvo tarptautinių ekspeditorių asociacija Uzbekistane (UIFA) kartu su delegacijomis iš Afganistano ir Irano, tarp dalyvavusių įmonių: Lark Logistics, Vafa Rah Co. LTD, ALPA Centrums, TRANSGROUP SYSTEMS L.P, Turon Tranzit Logistics, Sinochain, Qingdao Sinorail Logistic Co. Ltd. (TSR) ir kt.

 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės