Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ dalyvavimas transporto parodoje Lenkijoje „TransPoland 2017“ 

Varsuva

2017/11/20

Š.m. lapkričio 8-10 dienomis Lenkijoje sostinės Varšuvos parodų centre „EXPO XXI“ įvyko Lenkijos transporto industrijos įvykis – paroda „TransPoland 2017“. Komanda „Autoverslas“ supažindino potencialius pirkėjus su įmonės infrastruktūra ir teikiančiomis paslaugomis, užmezgė naujus kontaktus.

„Transpoland“ – tai specializuotas B2B renginys. Ši paroda, tai puiki proga visiems lankytojams susipažinti su naujausiais produktais ir technologijomis, savo srities profesionalams panaudoti sukauptas žinias ir įgyti naujų. Parodoje eksponuojama: intermodalinis transportas (konteineriai ir kroviniai, transportavimo parkas, kėlimo ir sandėliavimo technika, uostai ir terminalai, vežėjai); kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportavimas; krovinių ekspedijavimas, produkcija geležinkeliams ir aikštelėms, sandėliavimas ir vidinis transportavimas.

2017-ųjų metų parodos lankytojai: transporto, krovinių ekspedijavimo, logistikos atstovai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai ir distributoriai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, muitinės, mokesčių, draudimo, finansų, sandėliavimo institucijų atstovai ir pan.

Parodą aplankė 6050 lankytojų iš 34 pasaulio šalių, net 60% iš jų profesionalai. Savo produkciją, paslaugas parodoje pristatė 190 dalyvių iš 36 pasaulio šalių.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės