Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ darbuotojai rinkosi į talką 

Šių metų balandžio 19-ąją UAB „AUTOVERSLAS“ darbuotojai rinkosi į talką, kurios metu buvo ne tik tvarkoma bendrovės aplinka, prižiūrima įmonės teritorija, bet ir buvo sudaryta puiki galimybė darbuotojams pabūti drauge, pabendrauti neformalioje aplinkoje.

 

Tokie nekasdieniai renginiai ne tik padeda sutvirtinti darbuotojų tarpusavio ryšius, formuoti vienodų tikslų siekiančią ir darniai funkcionuojančią komandą, bet ir paprasčiausiai leidžia nesudėtingomis priemonėmis sukurti geresnes darbo sąlygas. „Juk niekas neabejoja, kad dirbti švarioje, tvarkingoje aplinkoje kur kas smagiau, juo labiau, kad kiekvienas žino, kad ir pats prisidėjo prie šio darbo. Mes kiekvienais metais rengiame panašias akcijas ir galime pasidžiaugti, kad bendrovės darbuotojai yra neabejingi švariai aplinkai ir gamtosaugai.

 

UAB „AUTOVERSLAS“ talkos metu buvo išrinkti ir labiausiai tą dieną pasižymėję darbuotojai – V. Bartkevičiūtė, E. Kairaitis, A. Malkauskas, kuriems buvo įteikti kvietimai į vandens parką. Šie darbuotojai ne tik greitai ir kokybiškai vykdė skirtas užduotis, tačiau išsiskyrė ir smagia nuotaika, gyvumu, bei pozityviu požiūriu.

 

Aplinkosauga UAB „AUTOVERSLAS“ darbuotojams nėra vien tik grąžus žodis. „Mes nuosekliai siekiame savo klientams teikti kuo švaresnes, „žalesnes“ paslaugas, kurios ne tik atitiktų formalius bendrovės kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos pagal ISO standartų reikalavimus, bet ir visapusiškai prisidėtų prie praktinio ekologiškų idėjų įgyvendinimo. Neabejoju, kad kasmetinių aplinkosauginių akcijų dėka, mūsų darbuotojai išsiugdė dar vieną svarbią vertybę – teisingą požiūrį į mus supančią aplinką, supratimą, kad bendromis pastangomis galima svariai prisidėti prie švaros ir tvarkos palaikymo pačioje įmonėje ir už jos ribų“, – įdėto darbo rezultatais džiaugėsi talkos organizatoriai.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės