Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ pergalė žiedinėse lenktynėse 

Šis savaitgalis buvo neįtikėtinai sėkmingas transporto ir logistikos kompanijai UAB „AUTOVERSLAS“. Palangoje vykusiose kasmetinėse 1003 km žiedinėse lenktynėse UAB „AUTOVERSLAS“ komanda savo klasėje (A3000) automobiliu „Audi A4“ iškovojo pirmąją vietą. Bendroje įskaitoje, nuvažiavę 308 ratus, užėmė septintą vietą.

 

„Džiaugiamės, šiemet pasiekę tokių aukštų rezultatų. Komanda parodė savo ištvermę ir puikų pasiruošimą“, – linksmai pasakojo lenktynėse dalyvavęs kompanijos UAB „AUTOVERSLAS“ generalinis direktorius Valdemaras Zakarauskas.

 

UAB „AUTOVERSLAS“ komanda, sudaryta iš keturių narių, šiose lenktynėse dalyvavo jau penktą kartą: 4 kartus kaip grupės įmonė „Autoverslo automobiliai“, pirmą kartą kaip UAB „AUTOVERSLAS“.

 

Savaitgalį Palanga buvo pilna automobilių, žiedinių lenktynių dalyvių bei žiūrovų. Aštuntą kartą vykusios “Omnitel 1003 km lenktynės” sulaukė neregėto dalyvių skaičiaus. Šiemet jose varžėsi net 60 komandų iš visų Baltijos šalių, Suomijos, Belgijos ir Rusijos.

 

Nors žiedinės lenktynės ką tik pasibaigė ir iki kitų dar visi metai, UAB „AUTOVERSLAS“ vėl puoselėja pergalės viltis ir rengia pasiruošimo planus kitoms lenktynėms.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės