Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ – pirmi ir darbe, ir poilsyje 

Transporto ir logistikos kompanijos UAB „AUTOVERSLAS“ komanda tapo antrą kartą Lazdijuose vykusios „Logistikos fiesta 2008“ nugalėtoja.

 

„Šioje fiestoje kompanijos UAB „AUTOVERSLAS“ krovėjų komanda puikiai pasirodė ir pasiekė aukštą rezultatą, – pasakojo UAB „AUTOVERSLAS“ rinkodaros ir pardavimo direktorė Inga Balsytė. – Tai buvo gera proga įvertinti mūsų darbuotojų kvalifikaciją ir pasiruošimą“.

 

Jau tradicija tampančiomis logistikos fiestomis siekiama apjungti šiame versle dirbančius žmones ir pristatyti plačiajai visuomenei logistikos verslą. Joje dalyvavo įmonės iš visos Lietuvos, kurių verslas yra susijęs su logistika. Tai transporto kompanijos, automobilių pardavėjai, bankai, lizingo įmonės, asociacija „Linava“ ir kitos įmonės.

 

Šiais laikais terminas LOGISTIKA įgavo žymiai platesnę reikšmę. Logistika nebėra tik transportavimą, prekių judėjimą ir sandėliavimą apimanti veiklos rūšis. Šiuolaikinė logistika aprėpia ir tokias verslo sritis kaip marketingas, apskaita, informacinės technologijos, klientų aptarnavimas, paklausos prognozavimas, paskirstymo ryšiai, atsargų kontrolė, produkcijos saugojimas, užsakymų tvarkymas, priežiūra, gamyklų ir sandėlių statybos vietų parinkimas, pakavimas, prekių kontrolė, atliekų surinkimas bei antrinis panaudojimas, transporto eksploatavimas ir gabenimo organizavimas bei kitos veiklos rūšys…

 

Logistika laikoma unikalia strateginės orientacijos kūrybos sfera, turinti vieną bendrą bruožą – tai racionalumas ir tiksli apskaita. Todėl šios šventės šūkiu pasirinktas posakis:

“Šiame pasaulyje svarbiausia ne tai, kur stovime, o kuria kryptimi judame.” (O.V. Holmsas).

 

„Logistikos fiestoje 2008“ organizuotas naujų automobilių paradas, technikos paroda, muitinės ir pasieniečių darbo pristatymas. Lankytojai bei dalyviai turėjo progą palyginti dabartinę logistikos techniką su senovine.

 

Rudeniškomis gėrybėmis papuoštuose kiemeliuose savo naują derlių pristatinėjo bitininkai, ūkininkai, žirgininkai, Lazdijų miesto bendruomenė. Moksleiviai ir amatų meistrai demonstravo savo išmonę… Namudininkai prekiavo pačių pagamintais dirbiniais. Rudens logistikos fiestos dvasią perteikė šventės personažai…

 

Daugiausiai aistrų sukėlusiose krautuvų varžybose buvo vykdomos keturios rungtys, kurių metu jų vairuotojai pademonstravo visas krautuvų galimybės. „Šiomis judriomis transportavimo priemonėmis buvo vežiojamos daržovės, bulvių prikrauti maišai, demonstruojamas manevringumas slalomo trasoje. Prizai taip pat buvo verti dėmesio. Pirmos vietos laimėtojams atiteko 3000 litų bendros vertės Topo centro dovanų čekiai.“, – pasakojo komandos nugalėtojos atstovė Inga Balsytė.

 

Šventės žiūrovai ir svečiai patys galėjo išmėginti jėgas įvairiose varžybose, kur nugalėtojų laukė šaunios rėmėjų dovanos.

 

Fiestos organizatoriai ir dalyviai nusprendė, kad tokia, jau tradicija tampanti, „Logistikos fiesta“, kurioje susiburia šį verslą plėtojančios įmonės, ir ateityje turėtų vykti kiekvienais metais. Bendras tikslas būtų ją padaryti tarptautine ir taip pristatyti Lietuvą.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės