Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ plečia eksportą į Vakarus 

Transporto ir logistikos kompanija UAB „AUTOVERSLAS“ didina eksportą į Vakarų Europą. Pasirašiusi ilgalaikę sutartį su didžiausio Rusijos koncerno „Severstal“ įmone „Severstal metiz“, bendrovė jau pervežė pirmuosius šio partnerio krovinius į Vakarus.

 

„Jau balandžio mėnesį Lietuvą pasiekė pirmieji vagonai su šio milžino produkcija. Kroviniai buvo priimti į sandėlį, vėliau perkrauti į mašinas ir išsiųsti galutiniam klientui į Prancūziją. Ateityje tikimės stabilaus produkcijos srauto iš Rusijos į Vakarų Europą“, – sakė UAB „AUTOVERSLAS“ rinkodaros ir pardavimų direktorė Inga Balsytė. „Severstal metiz“ turi tris metalurgijos gamyklas Rusijoje, po vieną – Anglijoje ir Ukrainoje. Šiemet kovą „Severstal metiz“ įmonės atstovai, apsilankę Lietuvoje ir palankiai įvertinę UAB „AUTOVERSLAS“ infrastruktūrą, buvo patenkinti radę jiems tinkamą partnerį.

 

Lietuva tapo tarpininku tarp Rytų ir Vakarų. Tuo tarpu UAB „AUTOVERSLUI“ - tai puiki proga padidinti bendrųjų krovinių logistikos apimtis.

 

2007 metų pirmasis ketvirtis bendrovei buvo sėkmingas. UAB „AUTOVERSLAS“ pajamos, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 49 proc. ir pasiekė 18,25 mln. litų. 2006 metais UAB „AUTOVERSLAS“ gavo 59,47 mln. litų pajamų.

 

„Šiemet tikimasi pardavimus padidinti beveik 50 procentų, iki maždaug 88 mln. litų“, – teigė I. Balsytė.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės