Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „Autoverslas“ Rusijos ir Baltarusijos pasienio punktuose teikia muitinės tarpininko paslaugas 

2014.05.28.

Vežant krovinius į NVS šalis žinotina, kad visoje Muitų sąjungos teritorijoje yra privalomas išankstinis informavimas apie transporto priemonę ir krovinio atvykimą, o informacija turi būti pateikta ne vėliau kaip prieš 2 valandas iki planuojamo krovinio įvežimo į Muitų sąjungos teritoriją.

Siekdami palengvinti šią procedūrą, Rusijos ir Baltarusijos pasienio punktuose muitinės tarpininko paslaugas teikianti UAB „Autoverslas“ siūlo naudotis tiek elektroniniu privalomuoju informavimu (EPI), reikalingu įvažiuojant į Baltarusijos teritoriją, tiek ir privalomuoju informavimu (PI), Įprastai veždamas prekes į Muitų sąjungos šalis ar pravažiuodamas jas tranzitu, vairuotojas turi laukti eilėje, pats nešti dokumentus deklarantams, laukti ilgose eilėse prie dokumentų įforminimo ir šias paslaugas apmokėti. Siekiant palengvinti šią procedūrą, UAB „Autoverslas“ siūlo tiek elektroninį privalomąjį deklaravimą, tiek ir įprastą deklaravimą. Pasirinkus šias paslaugas, gerokai sutrumpėja pasienio kirtimo laikas, sumažėja krovinį lydinčių dokumentų įforminimo išlaidos, o už išankstinį informavimą galima sumokėti banko pavedimu.

Be to, tokiu būdu apsisaugoma nuo galimų nesklandumų, įvažiuojant į Muitų sąjungos teritoriją, kurių išsprendimas gali užtrukti ne vieną valandą ar net būtų neleista įvežti krovinio. Informaciją apie krovinį galima pateikti tiek el. paštu, tiek telefonu ar kitu būdu, o deklaracijos pildomos į visus Muitų sąjungos pasienio punktus.

Naudojantis elektroniniu privalomuoju informavimu, vairuotojui dar nepasiekus pasienio ruožo vežami kroviniai jau būna deklaruoti, o apie tai jis informuojamas trumpąja žinute su EPI numeriu, kurį reikia pateikti muitinės pareigūnams. 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės