Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ savo jėgas bandys „Logistikos fiestoje 2007“ 

Transporto ir logistikos kompanijos UAB „AUTOVERSLAS“ komanda ruošiasi autokrautuvų varžyboms. Šeštadienį, rugsėjo 22 dieną pirmą kartą Lietuvoje organizuojama „Logistikos fiesta 2007“, kurioje numatomos net šešios autokrautuvų rungtys.

 

„Šioje fiestoje kompanijos UAB „AUTOVERSLAS“ krovėjų komanda išbandys savo jėgas varžybose, – pasakojo UAB „AUTOVERSLAS“ rinkodaros ir pardavimų direktorė Inga Balsytė. – Tai bus puiki proga įvertinti mūsų darbuotojų kvalifikaciją ir pasiruošimą. Tikimės puikių rezultatų ir šaunių prizų“.

 

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojama „Logistikos fiesta“ sieks apjungti šiame versle dirbančius žmones ir pristatyti plačiajai visuomenei logistikos verslą. Joje dalyvaus įmonės iš visos Lietuvos, kurių verslas yra susijęs su logistika. Tai transporto kompanijos, automobilių pardavėjai, bankai, lizingo įmonės, asociacija „Linava“ ir kitos įmonės.

 

„Logistikos fiestoje 2007“ organizuojamas naujų automobilių paradas, technikos paroda, muitinės ir pasieniečių darbo pristatymas. Lankytojai bei dalyviai turės progą palyginti dabartinę logistikos techniką su senovine.

 

Autokrautuvų varžybose susidomėjimo turėtų sulaukti rungtis, kurioje reikės tris kamuolius įmesti į krepšį. Tai lyg savotiškas krepšinis ir puiki pramoga, parodant krautuvų galimybes. „Prizai taip pat verti dėmesio. Visas šios fiestos prizinis fondas sudaro 10 000 Lt. Pirmos vietos laimėtojams atiteks 1000 eurų. Piešinių konkurso laimėtojas gaus dviratį. Kitiems nugalėtojams – taip pat šaunios rėmėjų dovanos“, – patikino šventės organizatoriaus UAB „Akmuva“ direktorius Linas Vainauskas.

 

„Logistikos fiesta“, organizuojama rudens pradžioje, simboliškai sutampa su prieš septyniolika metų, 1990 m. spalio mėnesį, per Lazdijų pasienio muitinės postą pajudėjusį logistikos verslą. Sunkiasvorėmis transporto priemonėmis buvo gabenami kroviniai (prekės) – maisto produktai, metalai, baldai, mediena… Nuo tų dienų ženkliai pasikeitė krovinių srautai, gabenimo specifika bei transporto priemonės, gabenančios krovinius.

 

Planuojama, kad tokia „Logistikos fiesta“, kurioje susiburia šį verslą plėtojančios įmonės, turėtų vykti kiekvienais metais. Ateities tikslas būtų ją padaryti tarptautine ir taip pristatyti Lietuvą.

 

„Kitais metais UAB „AUTOVERSLAS“ kartu su „Logistikos fiestos“ organizatoriais svarsto planus šventę organizuoti šalia Vievio automobilių terminalo“, – planus atskleidė I.Balsytė.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės