Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ tapo federacijos FIATA nariu 

Transporto ir logistikos kompanija UAB „AUTOVERSLAS“ ne tik sparčiai plečiasi ir didina pajamas, bet ir didžiuojasi tuo, kad tapo Tarptautinės ekspeditorių asociacijos federacijos FIATA nariu.

 

„Džiaugiamės tapę didžiausios organizacijos transportavimo srityje nariu. Tai suteiks mums naujų galimybių, naujų ryšių bei patirties“, – teigė UAB „AUTOVERSLAS“ rinkodaros ir pardavimų direktorė Inga Balsytė.

 

Norint Lietuvos ekspeditoriams tapti FIATA nariais, yra būtina ne tik būti nacionalinės ekspeditorių asociacijos nariu, bet ir turėti gerą vardą kad galima būtų gauti rekomendacijas.

 

FIATA – didžiausia pasaulyje nevalstybinės krovinių ekspedijavimo organizacija, įkurta 1926 m. Vienoje, Austrijoje. Tai organizacija, kuri šiandien atstovauja industrijai, apimančiai maždaug 40 000 ekspeditorių ir logistikos firmų. 92 Asociacijos 83-jose šalyse yra Nacionalinės FIATA narės. 3015 individualūs ekspeditoriai yra individualūs FIATA nariai.

 

Šios federacijos tikslai: pasauliniu mastu vienyti ekspedijavimo industriją, dalyvaujant posėdžiuose, susijusiuose su transportu, atstovauti ir remti tarptautinius interesus bei pagerinti ekspeditorių teikiamų paslaugų kokybę.

 

Dvyliką metų sėkmingai dirbantis UAB „AUTOVERSLAS“ priklauso ir kitoms transporto organizacijoms. UAB „AUTOVERSLAS“ nuo 2003 m. yra Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos LINEKA narys, nuo 2002 m. tapo ECG (Europos lengvųjų automobilių vežėjų)asociacijos nariu.

 

UAB „AUTOVERSLAS“ kasmet didina apyvartą ir didžiuojasi savo veiklos pasiekimais. Bendrovė per pirmą šių metų pusmetį gavo 39,792 mln. litų pajamų. Tai net 51 proc. daugiau nei per praeitų metų tą patį laikotarpį.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės