Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „AUTOVERSLAS“ tęsia sandėlių plėtrą 

Viena didžiausių Lietuvoje transporto ir logistikos kompanijų UAB „AUTOVERSLAS“ investuoja į naujų sandėlių statybas. UAB „AUTOVERSLAS“ teritorijoje, Kirtimų gatvėje, pradėta naujo sandėlio statyba. Jo plotas bus 1240 kvadratinių metrų. Sandėlio statybas planuojama baigti iki vasaros vidurio.

 

„Daugėja klientų, branginančių savo laiką ir pinigus. Todėl padėsime jiems pilnai atsiriboti nuo prekių sandėliavimo, atrinkimo, pakavimo bei pristatymo klientams rūpesčių. Naudodamiesi mūsų paslaugomis klientai galės daugiau laiko ir energijos skirti tiesioginiam prekių pardavimui. Mes augame kartu su klientų poreikiais“, – teigė UAB „AUTOVERSLAS“ rinkodaros ir pardavimų direktorė Inga Balsytė.

 

 

Šiuo metu UAB „AUTOVERSLAS“ valdo 15000 kvadratinių metrų ploto dengtų sandėlių ir 6000 kvadratinių metrų ploto atvirų aikštelių. Čia galima saugoti 1500 automobilių bei sandėliuoti kitas prekes.

 

 

UAB „AUTOVERSLAS“ tai pat vykdo anksčiau pradėtas kito sandėlio statybas. Tai bus 2700 kvadratinių metrų A tipo sandėlys, kurį planuojama užbaigti metų pabaigoje.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės