Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „Autoverslo logistika“ paslaugų pristatymas užsienyje 

2014/10/31

 

IMG_1053

 

 

2014m. rugsėjo mėn. LVPA ir UAB „Autoverslo logistika“ pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį dėl paslaugų pristatymo tarptautinėse rinkose pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos antrojo prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonę „Naujos galimybės“. Projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 85 027 Lt, bendra vertė 141 712 Lt.

Pasak UAB „Autoverslas“ pardavimų direktoriaus Alfredo Oro, viena pirmųjų ir didžiausių logistikos bendrovių Baltijos šalyse, turinti plačią nuosavą infrastruktūrą, leidžiančią sėkmingai veikti ilgus metus ir aktyviai plėsti verslą, ypatingą dėmesį skiria naujoms užsienio rinkoms ir klientų paieškai jose.

Įmonės atstovo teigimu, siekiant didinti teikiamų paslaugų apimtis ir užmegzti naujus kontaktus, pats sėkmingiausias ir efektyviausias būdas yra dalyvauti tarptautinėse logistikos parodose. Tad šiais metais įmonė savo veiklą pristatė devynioliktus metus iš eilės vykusioje didžiausioje Rusijos pervežimų, transporto ir logistikos parodoje „TransRussia 2014“, taip pat tarptautinėje logistikos parodoje „Transportas ir Logistika 2014“ kaimyninėje Baltarusijoje.

Parodų metu UAB „Autoverslo logistika“ ne tik supažindino lankytojus ir galimus partnerius su įmonės veikla, jos infrastruktūra, galimybėmis ir verslo perspektyvomis, bet ir įgijo daug ir naudingos informacijos apie skirtingų šalių transporto logistikos rinkos ypatumus, aiškinosi didžiausius klientų poreikius, dalijosi patirtimi ir žiniomis su kitų parodoje dalyvavusių logistikos įmonių atstovais.

Planuojama, kad UAB „Autoverslo logistika“ dalyvaus kitais metais vyksiančioje tarptautinėje logistikos parodoje Kazachstane, kurių metu lankytojams ir galimiems verslo partneriams pristatys įmones veiklą bei supažindins su abipusiai naudingo bendradarbiavimo galimybėmis.

UAB „Autoverslo logistika“ savo paslaugas pristatys nuo 2014 m. spalio mėn. iki 2015 m. rugsėjo mėn. skirtingose valstybėse vyksiančiose parodose, dalyvavimas kuriose padeda užmegzti naujus kontaktus ir padidinti pardavimus užsienio rinkose.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės