Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „Autoverslo logistika“ sėkmingai baigė įgyvendinti projektą 

EU structural support2015/09/30

ES_large

2014m. rugsėjo mėn. LVPA ir UAB „Autoverslo logistika“ pasirašė projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-05-309 finansavimo ir administravimo sutartį dėl paslaugų pristatymo tarptautinėse rinkose pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos antrojo prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonę (VP2-2.1-ŪM-04-K) „Naujos galimybės“. Projekto įgyvendinimui skirta iki 24 625 eur (iki 60 proc.). Bendra projekto vertė 41 042 eur.

Pasak UAB „Autoverslas“ pardavimų direktoriaus Alfredo Oro, viena pirmųjų ir didžiausių logistikos bendrovių Baltijos šalyse, turinti plačią nuosavą infrastruktūrą, leidžiančią sėkmingai veikti ilgus metus ir aktyviai plėsti verslą, ypatingą dėmesį skiria naujoms užsienio rinkoms ir klientų paieškai jose.

 

Įmonės „Autoverslo logistika“ direktorės teigimu, siekiant didinti teikiamų paslaugų apimtis ir užmegzti naujus kontaktus, pats sėkmingiausias ir efektyviausias būdas yra dalyvauti tarptautinėse logistikos parodose. Tad šiais metais įmonė savo veiklą pristatė devynioliktus metus iš eilės vykusioje didžiausioje Kazchstano pervežimų, transporto ir logistikos parodoje „TransitKazakhstan 2015“, o 2014 metais tarptautinėje logistikos parodoje „Transportas ir Logistika 2014“ kaimyninėje Baltarusijoje.

 

Parodų metu UAB „Autoverslo logistika“ ne tik supažindino lankytojus ir galimus partnerius su įmonės veikla, jos infrastruktūra, galimybėmis ir verslo perspektyvomis, bet ir įgijo daug ir naudingos informacijos apie skirtingų šalių transporto logistikos rinkos ypatumus, aiškinosi didžiausius klientų poreikius, dalijosi patirtimi ir žiniomis su kitų parodoje dalyvavusių logistikos įmonių atstovais.

 

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės