Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

UAB „Autoverslo logistika“ veiklos pristatymas parodoje Kazachstane 

2015/09/18

 

DRM_2258

 

2014m. rugsėjo mėn. LVPA ir UAB „Autoverslo logistika“ pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį dėl paslaugų pristatymo tarptautinėse rinkose pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos antrojo prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonę „Naujos galimybės“. Projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 24 625 eur, bendra vertė 41 042 eur.

Pasak UAB „Autoverslas“ pardavimų direktoriaus Alfredo Oro, viena pirmųjų ir didžiausių logistikos bendrovių Baltijos šalyse, turinti plačią nuosavą infrastruktūrą, leidžiančią sėkmingai veikti ilgus metus ir aktyviai plėsti verslą, ypatingą dėmesį skiria naujoms užsienio rinkoms ir klientų paieškai jose.

 

Įmonės atstovo teigimu, siekiant didinti teikiamų paslaugų apimtis ir užmegzti naujus kontaktus, pats sėkmingiausias ir efektyviausias būdas yra dalyvauti tarptautinėse logistikos parodose. Tad šiais metais įmonė savo veiklą pristatė devynioliktus metus iš eilės vykusioje didžiausioje Kazachstano pervežimų, transporto ir logistikos parodoje „TranzitKazakhstan2015“.

 

Parodų metu UAB „Autoverslo logistika“ ne tik supažindino lankytojus ir galimus partnerius su įmonės veikla, jos infrastruktūra, galimybėmis ir verslo perspektyvomis, bet ir įgijo daug ir naudingos informacijos apie skirtingų šalių transporto logistikos rinkos ypatumus, aiškinosi didžiausius klientų poreikius, dalijosi patirtimi ir žiniomis su kitų parodoje dalyvavusių logistikos įmonių atstovais.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės