Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Vadovaujamės aukščiausiais standartais 

Vadovaujamės aukščiausiais, Europoje patvirtintais ir pasiteisinusiais kokybės standartais bei procedūromis. Visi jie įdiegti skirtingose mūsų bendrovės veiklos grandyse, kuriose procesų sklandumą užtikrina profesionalūs darbuotojai.

 

Esame įdiegę ISO standartus ir atitinkame aukščiausius reikalavimus, kuriuos kelia tokios pasaulinio lygio kompanijos kaip pavyzdžiui, „General Motors“, „Toyota“ ir kt.

 

Esame įgyvendinę procedūras, kurios atitinka ECG standartus , mūsų aukštus reikalavimus kokybei vertina ir pripažįsta didžiausi ir griežčiausi gamintojai. Be to įgyvendindami užsakymus prisitaikome prie kliento poreikių ir sukuriame individualias procedūras, kurios leidžia užsakymą įvykdyti greitai, kokybiškai ir mažiausiais kaštais.

 

Patenkinti klientų lūkesčius galime ir dėl to, jog turime puikiai išvystytą nuosavą infrastruktūrą: naujus automobilvežius (2-4 metų senumo), automobilių gabenimo įrangą, automobilių logistikos centrą ir kt. Todėl galime kontroliuoti kiekvieną paslaugos teikimo etapą ir užtikrinti sklandų krovinio gabenimą be prastovų.

 

Esame ilgaamžiai rinkos dalyviai, kurie patikimai vykdo įvairaus masto. Mūsų klientams metams bėgant ir augant užsakymų mastams nereikia ieškoti naujo partnerio, nes mes augame ir tobulėjame kartu.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės