Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Vadovaujamės Europiniais ir savais standartais 

Vadovaujamės Europiniais standartais ir procedūromis, esame standartizavę veiklą, periodiškai keliame visų grandžių personalo kvalifikaciją. Esame įdiegę ISO standartus, atitinkame didžiųjų automobilių gamintojų patikrinimus (General Motors, Toyota).

 

Esame įgyvendinę visišką atitikimą ECG procedūromis ir gamintojų reikalavimams (žinome ir taikome kiekvieno gamintojo reikalavimus individualiai).
Savo veiklą esame standartizavę savomis vidinėmis procedūromis, kurios užtikrina: klaidų prevenciją, neplanuotų situacijų sprendimo scenarijus, nuoseklų patirties kaupimą ir panaudojimą.

 

Turime visiškai išvystytą nuosavą infrastruktūrą: naujus automobilvežius (2 – 4 metų senumo), automobilių gabenimo įrangą, automobilių logistikos centrą ir kt. Todėl galime kontroliuoti kiekvieną paslaugos teikimo etapą ir užsitikrinti, prastovų nebuvimą.

 
Specializuodamiesi ir turėdami dideles veiklos apimtis, ir finansinį patikimumą (net ir nuosmukio laikotarpiu), užtikriname, kad kartą pasirinkę paslaugos teikėją, Jums nereikės rūpintis dėl kokybės ar ieškoti kito paslaugos teikėjo.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės