Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Vievio ALC paruošė ketvirtį tūkstančio policijos automobilių 

2015/02/17

 

IMG_5129

 

Moderniausiame Baltijos šalių automobilių logistikos centre Vievyje buvo paruošti 252 specialios paskirties „Škoda“ markės automobiliai, kurie perduoti Lietuvos policijos pareigūnams.

Vasario 6 d. Lietuvos policijos atstovams buvo įteikti 60 naujų „Škoda“ markės „Octavia“ ir „Yeti“ modelio automobilių rakteliai. Šios specialiais skiriamaisiais ženklais pažymėtos mašinos skirtos policijos įstaigų pareigūnams, užtikrinantiems viešąją tvarką ir eismo saugumą.

Naujų automobilių atvykusius pareigūnus pasveikino Policijos departamento prie VRM Viešosios policijos valdybos Veiklos organizavimo ir prevencijos skyriaus Patrulių poskyrio vyriausiasis specialistas Alvydas Verbickas.

„Džiugu, kad turime galimybę įsigyti transporto priemonių su šiuolaikiška ir modernia įranga. Jų dėka pareigūnų darbo kokybė bus geresnė, o piliečiai gaus geresnės kokybės paslaugas“, – sakė A. Verbickas.

Lietuvos policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas pašventino automobilius ir palinkėjo pareigūnams Dievo globos kelyje. Taip pat kapelionas linkėjo pareigūnams išsaugoti budrumą, kad dėmesingumu galėtų apsaugoti mažiau atidžius žmones nuo eismo įvykių ar kitų nelaimių kelyje.

Iš viso Vievio automobilių logistikos centre buvo paruošti 252 „Škoda“ automobiliai, kuriais naudosis Lietuvos policijos pareigūnai. Policijos automobilių ūkis atnaujintas viešajam patruliavimui ir eismo saugumui užtikrinti skirtais 30 „Octavia“ ir 80 „Yeti“ automobilių su dyzeliniu 2.0 TDI varikliu. Taip pat logistikos centre buvo paruošti ir 142 nepatruliniai „Octavia“ automobiliai.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės