Telefonas

+370 5 264 0853

El. paštas

av@autoverslas.lt

Paieska

Visais įmanomais būdais užtikriname tinkamą sandėliuojamų automobilių priežiūrą ir saugumą 

Vievio ALC įrengtas ir administruojamas pagal didžiųjų automobilių gamintojų procedūras ir reikalavimus (ECG operations manual standart).

 
Taikome automobilių gamintojų ilgalaikio saugojimo ir priežiūros programas, kurios užtikrina saugomų automobilių ir technikos kokybę ilgo stovėjimo metu.

 
Pasirūpiname visišku automobilių saugumu: stovėjimo aikštelė aptverta dviejų metrų tvora, yra „reljefo kliūtys“, neleidžiančios išvažiuoti iš terminalo net pažeidus tvorą, 55.000 kv.m. aikštelės ploto dengtas asfalto danga, kita dalis 85.000 kv.m. – kieto grunto danga, visoje stovėjimo aikštelėje yra vaizdo stebėjimo kameros bei apšvietimas. Terminalą ištisus metus visą parą saugo fizinė apsauga.

 
Visas saugomas turtas yra apdraustas nuo stichinių gamtos nelaimių (lietaus, krušos, gaisro, audros ir pan.), trečiųjų asmenų veikos, ar darbuotojų klaidų.

 
Užtikriname visiškai sklandų paslaugos suteikimo procesą ir gerą aptarnavimą, nes esame įsidiegę ISO standartus, veikloje taip pat naudojame savas procedūras ir vidines nuostatas. Turime vidinį kokybės skyrių.

UAB „AUTOVERSLAS“ grupės įmonės